Private Class

Private Class

$75.00Price
One-on-one instruction private class. We can work together on anything from icing consistencies to airbrushing.  The rate for this class is $75 per hour. All materials supplied.
     

     

    No shipping, local porch pickups only.

    *Delivery available for an added cost.


    Items will show out of stock until presales or flash sales.  Please subscribe to our email list or follow us on social media to be notified of additional sales.     

    Untitled
     

    Subscribe Form

    • Facebook
    • Instagram

    ©2020 by Butter & Batter